KONST / Litografier / Färglitografi 13892124
nr 1389 2124
William Tillyer
(f. 1938), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/90. Motivet: 65x44cm, yttermått inklusive ram: 82x62cm
William Tillyer, bildkonstnär född 1938.
måndag 5 april 2021
kl 20:54:56